Zaznacz stronę

8 stycznia 2020 r. Zarząd Klastra podjął decyzję o przyłączeniu do Klastra firmy Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych LIFT SERVICE S.A.

Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift Service S.A. powstała w 1991 roku na bazie Spółdzielni Dźwigowo-Instalacyjnej, istniejącej od 1975 roku. Siedziba “Lift Service” S.A. mieści się w Lublinie. Tutaj znajduje się również zakład produkcyjny, zatrudniający ponad 170 osób, który produkuje kilkaset urządzeń dźwigowych rocznie, z przeznaczeniem na rynek polski oraz na rynki zagraniczne.

Inwestycje przeprowadzone w latach 2007-2009 polegające na modernizacji hali produkcyjnej oraz na zakupie nowoczesnego i innowacyjnego parku maszynowego umożliwiły wdrożenie nowych technologii produkcji oraz nowych produktów spełniających w jeszcze większym stopniu oczekiwania klienta.

Produkty spełniają wymagania europejskiej normy dźwigowej EN 81 oraz dyrektywy dźwigowej 95/16/WE.

Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych „Lift Service” S.A. jako pierwsza firma dźwigowa w Polsce otrzymała certyfikat najwyższej jakości ISO 9001.
Handlowcy i projektanci pomagają Klientom dobrać produkt na miarę indywidualnych potrzeb i oczekiwań, pozostając do dyspozycji na każdym etapie realizacji projektu.

LWDO Lift Service S.A. dzięki lokalizacji głównej siedziby spółki w Lublinie jak i posiadaniu kilku oddziałów na terenie Polski w takich miastach jak : Warszawa, Poznań, Gdynia oraz współpracy z innymi firmami z branży dźwigowej, jest w stanie dotrzeć do każdego z klientów.